NR 136475
BENGT SJÖSTRÖM "VÄGGDEKORATION"
Smide, signerad B. Sjöström samt daterad -75, diameter 43,5 cm. (vån3)
Avslutas
Aktuellt bud

90 kr

Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD

Uppdatera

Organisationsnummer
559151-0655
Besöksadress
Smalspåret 1
691 52 Karlskoga
Kontakt
Telefon: 070-2695934
E-post: info@karlskogaauktionsverk.se
Kontouppgifter
5265-8481
123 201 2169
SE58 8000 0845 2569 3853 5447
SWEDSESS

Copyright CJE Programutveckling