NR 136504
FLEISCHMANN LOK, VAGNAR, RÄLS OCH TRANSFORMATOR
1 set med lok, kolvagn, vagnar, räls och transformator 503/220, H0, 1900-talets mitt, vissa delar märkta US zone Germany samt vissa Western Germany, mindre åldersrelaterat slitage, ej testat (ingen garanti lämnas). (vån3)
Avslutas
Aktuellt bud

275 kr

Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD

Uppdatera

Organisationsnummer
559151-0655
Besöksadress
Smalspåret 1
691 52 Karlskoga
Kontakt
Telefon: 070-2695934
E-post: info@karlskogaauktionsverk.se
Kontouppgifter
5265-8481
123 201 2169
SE58 8000 0845 2569 3853 5447
SWEDSESS

Copyright CJE Programutveckling