NR 136622
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER
2 stycken, 1st i gips "Myntsamlaren" Danmark samt 1st skuren i trä signerad samt daterad baksida M. Mäläskä -44, 25,5x23 cm samt 19,5x25 cm. (vån3)
Avslutas
2026-01-25 18:18:00
Aktuellt bud

0 kr

Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD

Uppdatera

Organisationsnummer
559151-0655
Besöksadress
Smalspåret 1
691 52 Karlskoga
Kontakt
Telefon: 070-2695934
E-post: info@karlskogaauktionsverk.se
Kontouppgifter
5265-8481
123 201 2169
SE58 8000 0845 2569 3853 5447
SWEDSESS

Copyright CJE Programutveckling