NR 136650
VÄGGUR "HERRGÅRDSUR"
Pendelur, 1900-talets första del, gångbar vid kontroll, krön med lagningar, höjd ca:85 cm. (vån3)
Avslutas
Aktuellt bud

60 kr

Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD

Uppdatera

Organisationsnummer
559151-0655
Besöksadress
Smalspåret 1
691 52 Karlskoga
Kontakt
Telefon: 070-2695934
E-post: info@karlskogaauktionsverk.se
Kontouppgifter
5265-8481
123 201 2169
SE58 8000 0845 2569 3853 5447
SWEDSESS

Copyright CJE Programutveckling