NR 136737
NILS & KAJSA STRINNING "STRING" BOKHYLLA
4 delar, 2st gavlar i plastad metall, 2st hyllplan fanerade med lövträ, 1960-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.75, B.78, Dj.20 cm. (vån3)
Avslutas
Aktuellt bud

175 kr

Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD

Uppdatera

Organisationsnummer
559151-0655
Besöksadress
Smalspåret 1
691 52 Karlskoga
Kontakt
Telefon: 070-2695934
E-post: info@karlskogaauktionsverk.se
Kontouppgifter
5265-8481
123 201 2169
SE58 8000 0845 2569 3853 5447
SWEDSESS

Copyright CJE Programutveckling