111728
SNICKARBYRÅ ALLMOGE

1800-tal, åldersrelaterat slitage (patina), krok för upphängning saknas, H.67, B.56, Dj.35 cm. (vån3)

OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
Klubbat pris

1200 kr