114229
BIRGITTA PETTERSSON
Större oljemålning på duk, signerad samt daterad 1978, ram 94x113 cm. (vån1)
OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
BIRGITTA PETTERSSON
Klubbat pris
750 kr
3 | 2024-06-16 18:03:30 | 750 |
8 | 2024-06-16 18:03:01 | 700 |
3 | 2024-06-16 18:01:58 | 650 |
8 | 2024-06-16 18:01:02 | 600 |
3 | 2024-06-16 17:59:19 | 550 |
8 | 2024-06-16 18:00:33 | 500 |
8 | 2024-06-16 18:00:19 | 450 |
7 | 2024-06-16 17:17:40 | 400 |
6 | 2024-06-16 08:47:24 | 375 |
5 | 2024-06-16 07:00:26 | 350 |
3 | 2024-06-10 22:19:45 | 325 |
4 | 2024-06-13 09:03:06 | 225 |
2 | 2024-06-10 12:24:05 | 175 |
1 | 2024-06-09 23:48:30 | 50 |