114453
SOFFBORD "RETRO"

Skiva fanerad med teak, mörkbetsade ben med mässingshylsor, 1950,60-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.55, L.120, B.53-58 cm. (vån1)

OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
Klubbat pris

1900 kr